Arad Textile Logo

סל הקניות ריק

מחפשים מתנה לפסח? הגעתם למקום הנכון. אריזות השי של מגבות "ערד טקסטיל" הן המתנה המושלמת לחג. מגבות האיכות של "ערד טקסטיל" באריזת צלופן יוקרתית עם סקט דקורטיבי במשלוח מהיר עד דלת הבית. חבילות השי נבנו בהרכב שנותן מענה לכל אירוע וחג. במגוון של סטים מהאישי ועד משפחתי. אז למה לקנות את חבילות השי של ערד טקסטיל, כי אנחנו נותנים יותר – המחיר של הסט מוזל מרכישת הפריטים הבודדים והאריזה המפנקת עלינו! מתנות מיוחדות לפסח 2018, הגעתם בדיוק למקום הנכון, לפניכם מגוון של סלסות וחבילות שי בהרכבה וצבעים המותאמים לכל צורך: מתנות לפסח לעובדים, מתנות לפסח ללקוחות, מתנות לפסח למורים, מתנות לגננות לפסח, מתנות לפסח לילדים ועוד. חבילות השי של ערד טקסטיל - מתנה איכותית, שימושית, מפנקת ויוקרתית במחיר מוזל ישירות לביתכם - חג פסח שמח וכשר!

הוראות טיפול וכביסה במצעים ומגבות:

טיפול וכביסה במצעים ומגבות:

באופן כללי - מומלץ לכבס מצעים / מגבות בנפרד.

מגבות ומצעים לאחר הרכישה - בעת כביסה ראשונה יש לכבס בנפרד.

חובה לכבס פריטים צבעוניים תוך כדי הפרדת צבעים.

מדיניות החזרת מוצרים:

תנאי החזרה או החלפה לפריטים שנקנו באתר:

בכדי להחזיר מוצר, או להחליפו באחר עליכם להשיב את המוצר בצירוף חשבונית מקורית, באריזתו המקורית טרם כובס או נעשה בו שימוש.

לא נוכל לתת מענה למוצר שיוחזר שלא עפ"י המדיניות והתנאים לעיל.

  • במידה וברצונך להחליף/להחזיר פריט שרכשת כתוצאה מפגם שהתגלה בפריט בכפוף לחוק הגנת הצרכן, החזרת המשלוח הינה בחינם ועל חשבון החברה - יש להודיע לנו על כך דרך האתר ("צור קשר") או טלפונית 1800-200-424, בתוך 14 ימים מרגע קבלת המוצרים והחברה תדאג לשלוח שליח, על חשבונה של החברה, שיאסוף את המוצרים.

  • במידה וברצונך לחזיר את המוצרים ו/או לבטל את ההזמנה מכל סיבה אחרת עלייך לשלוח את החבילה למרכז הלוגיסטי בערד לכתובת: התעשייה 57 ערד, לכבוד "ערד תעשיות טקסטיל בע"מ – מחלקת אינטרנט".

במידה והלקוח מבקש לבצע איסוף של החבילה מביתו ע"י שליח של ערד טקסטיל הלקוח יחויב בעלות המשלוח בסך של 30 ₪ כולל מע"מ, לאחר קבלת המוצרים במרכז הלוגיסטי של החברה המוצרים יבדקו שלא נעשה בהם כל שימוש ויתבצע זיכוי בהתאם.

המוצרים תחת הקטגוריה "עודפים" אינם ניתנים להחלפה/ החזרה.

קבלת הזיכוי על החזרת פריט:

החזר כספי יתבצע לכרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה מול חברת האשראי.

ביטול עסקה על ידי החברה:

החברה שומרת לעצמה את הזכות שלא לבצע הזמנה אם לאחר סיום הקנייה אזל המוצר שבחרתם מן המלאי או במידה ופרטי כרטיס האשראי שלכם ו\או פרטיכם המלאים לא נקלטו במערכת, או במידה ולא ניתן לשלוח את החבילה ליעד באמצעות חברת המשלוחים. 

מדיניות משלוחים:

ערד טקסטיל תעשה כל שביכולת להוציא את המשלוחים מהמרכז הלוגיסטי בערד ולשלוח עד בית הלקוח במסגרת של עד 7 ימי עסקים.

זמני משלוח:

חלוקת המשלוחים הינה בין השעות 08:00 ל 20:00, מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים בשעות אלו.

לאחר אישור ההזמנה, המשלוח ישלח למען הלקוח בהתאם לפרטים שהוזנו ע"י הלקוח באתר וזאת עד 7 ימי עסקים ממועד אישור ההזמנה באתר.
במקרה שההזמנה בוצעה לאחר השעה 13:00 לא יחשב היום כיום עסקים.

המשלוח יבוצע באמצעות חברת שליחים אתם עובדת החברה.

משלוחים שיתקבלו לאחר ה 25/12/17 ישלחו לאחר ה 2.1.2018 ויסופקו עד 5 ימי עסקים לאחר מכן.

אופן משלוחים ואזורי חלוקה להזמנות שבוצעו דרך האתר

אופן משלוח המוצרים כפוף לתנאים החלים בחברות ההפצה איתן עובדת החברה בכל הנוגע לאזורי החלוקה (כגון מגבלות על חלוקה ו/או איסוף מעבר לקו הירוק, מסירה לנקודת חלוקה בתוך מושבים וקיבוצים וכדומה), שעות החלוקה, ואופן החלוקה (כגון איסוף מסניף הדואר).

יובהר כי יתכנו ישובים שחברות ההפצה והמשלוחים אינם מגיעים לבתי הלקוח והלקוח יוכל לקבל את המוצר רק בסניף הדואר המצוי בישוב הקרוב לכתובת המשלוח שנמסרה על ידי הלקוח ו/או בנקודת חלוקה אחרת לפי העניין. מוצר יחשב ככזה שנמסר ללקוח אם נמסר לסניף דואר כאמור, או לנקודת חלוקה כאמור, גם אם הלקוח לא הגיע לקחת את המוצר וכן גם אם מקום מסירת המוצר כאמור אינה כתובת המשלוח של הלקוח. במקרה של מסירה שאינה בכתובת המשלוח של הלקוח, ללקוח לא תהיה כל טענה כנגד החברה במקרים המתוארים לעיל, בכל הנוגע לאופן המסירה, לרבות בכל מקרה של עיכובים במסירת המוצרים.

יובהר כי תנאים אלה יחולו גם במקרה בו המשתמש רשאי להחזיר את המוצר במקום בו קיבל אותו, ובמקרה כזה על המשתמש להגיע לישוב ו/או לסניף דואר ממנו ניתן לשלוח את המוצר בדואר ו/או באמצעות חברת הפצה ולמשתמש לא תהיה כל טענה כלפי החברה במקרה זה.

מחירי המוצרים המופיעים באתר אינם כוללים את דמי המשלוח, מחיר המשלוח יתווסף לאחר איסוף המוצרים לסל הקניות ויציאה לקופה.

דמי המשלוח הינו 25 ש"ח ללא הגבלה במספר המוצרים לאותו היעד, ברכישה מעל 99 ₪ באתר תינתן הטבה ולא יחויב הלקוח בדמי משלוח.

תמיכה, שרות לקוחות והזמנות טלפוניות:

שרות הלקוחות של ערד טקסטיל עומד לרשותכם במגוון ערוצי תקשורת:

Facebook (פייסבוק) - https://www.facebook.com/arad.textile

דואר אלקטרוני -   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

פקס – 03-5193785

טלפון – 1800-200-424

המוקד הטלפוני זמין בימים א'-ה' בין השעות 08:00-16:30, לאחר שעות הפעילות בימי ו' וערבי חג המוקד יהיה סגור אך ניתן יהיה להשאיר הודעה ונציג יחזור בהקדם.